UMESTO PROSLAVE - UBISTVO: Muškarac (63) usmrtio suprugu u Ključu i sam se prijavio policiji
MUŠKARAC K. M. (63) ubio je sinoć u porodičnoj kući u naselju Velagići kod Ključa svoju suprugu K. D. (62) nakon čega se sam prijavio Policijskoj stanici u Ključu, te je odmah uhapšen.
Foto: MUP USK
On će nakon kriminalističke obrade biti predat Tužilaštvu Unsko-sanskog kantona (USK).
- Sinoć je ubijena žena u Ključu, usled upotrebe vatrenog oružja. Radi se o ženskoj osobi inicijala K. D. - potvrdio je Abdulah Kenanović, portparol MUP USK.
Prema informacijama koje objavljuju federalni mediji, reč je o bračnom paru koji je pre par dana došao iz Slovenije u Bosnu i Hercegovinu kako bi proveli nastupajuće praznike u rodnom Ključu, a zatim je muž iz vatrenog oružja usmrtio suprugu.
Tokom saslušanja, muškarac nije negirao ubistvo, te je izneo sulude teorije da je ubistvo morao počiniti.
Tužilaštvo
OSUMNjIČENI K. M. će nakon kriminalističke obrade biti predat dežurnoj tužiteljki Kantonalnog tužilaštva Unsko-sanskog kantona koja će odlučiti o daljim radnjama, navodi se u saopštenju Tužilaštva USK.
Tužilaštvo Unsko-sanskog kantona rasvetljava okolnosti ovog ubistva.
Kako je navedeno iz Tužilaštva USK, o svemu je u ranim jutarnjim satima obavešten dežurni tužilac Područnog tužilaštva Sanski Most Kantonalnog tužilaštva Unsko-sanskog kantona.
- Odmah po zaprimanju prijave dežurnI tužilac je izišao na lice mesta gde rukovodi uviđajem kako bi se preduzele sve neophodne MERE I radnje u cilju prikupljanja dokaza i rasvetljavanja okolnosti pod kojima je ovo krivično delo učinjeno - navodi se u saopštenju Tužilaštva USK.
Preporučujemo
NENAD UBIO SINA, PA SEBE: Detalji porodične tragedije u Šušnjarima kod Laktaša
10. 03. 2026. u 17:57
PRONAĐENA DVA TELA U GARAŽI PORODIČNE KUĆE: Policija odmah reagovala
10. 03. 2026. u 16:21
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)