KORONA HARA APENINIMA: Rast broja preminulih i novozaraženih od korone
U ITALIJI je u protekla 24 časa od korona virusa preminulo 499 osoba, saopštilo je danas italijansko Ministarstvo zdravlja.
Foto: Epa
To je rast u odnosu na prethodni dan kada je umrlo 329 osoba, preneo je Rojters.
Od korona virusa u Italiji je ukupno preminulo 89.344 osoba.
U prethodna 24 časa kovidom je zaraženo 9.660 osoba, navelo je Ministarstvo.
To je rast u odnosu na prethodni dan kada je broj novozaraženih iznosio 7.925.
Od korona virusa u Italiji, koja je druga u Evropi po broju zaraženih posle Britanije i šesta na svetu ukupno je zaraženo 2,57 miliona ljudi.
Broj pacijenata sa kovid-19 u bolnicama ne uključujući one na odeljenjima intezivne nege iznosi 20.317.
Na odeljenja intezivne nege primljeno je 158 pacijenata.
Ukupan broj pacijenata na odeljenjima intezivne nege opao je na 2.214 u odnosu na jučeršnjih 2.252.
Preporučujemo
NAJMANjE 12 MRTVIH, SKORO 30 POVREĐENIH! U terorističkom napadu u Sidneju ubijena i deca
14. 12. 2025. u 12:46
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)