RAT U UKRAJINI: Vazdušna opasnost u više oblasti Ukrajine (FOTO/VIDEO)
25. 06. 2023. u 07:32 >> 00:42
RAT u Ukrajini danas je ušao u 487. dan. Ruska avijacija izvela je napade u području Kupjanska. Eksplozije su odjeknule i u Zaporožju. Jedinice grupe "Vagner" napustile su tokom noći Rostov na Donu i vratile se u svoje baze.
Ukrajinske snage napreduju ?Pa možda u tome,da Ruske snage"tamane"tenkove i ostalo teško naoružanje,municiju privremenim lagerima,te živu silu.E u tome su majstori.Oni što takve neproverene lažne vesti daju u javnost su u Kijevu u bunkerima.Manipulator Zelenski se sakrio kao miš.
Енглези не знају шта ће од муке па морају да лажу,где су укри напредовали? Што не покажу на карти конкретно која су нова места села или градове освојили? Сем три или четири села у запорожју, која и није било тешко заузети ,јер су била у низини и где су само биле најобичније руске предстраже, без иоле озбиљнијих фортификација и утврђених пунктова. Е а када су дошли до работиног и пјатихатке где су Руси већ добро утврђени на околним висовима,већ две недеље уз огромне губитке укри не могу ни макац даље, уђу они у та два насеља али да би се тамо утврдили то је већ немогућа мисија, јер руска артиљерија и авијација се моментално укљу че и они једноставно морају да се повуку да не би претрпели масакр,ево то се већ две недеље понавља ,укри уђу али кроз пар сати буду истерани и тако у круг . А жива сила и техника се полако топе,па да видимо на дуже стазе колико укри имају резерви да воде овакав исцрпљујући рат.
Sve do sada sto se desavalo stekao sam utisak da su Ceceni sila....kapa dole... Nema kuknjave kod njih...
Interesantni su ovi Izraelci ! Stali su na pravu stranu istorije , kad je u pitanju Ukraina ? Dali su stali na pravu stranu 2014 kad je pocelo istrebljenje Rusa u Ukraini ? Naravno da jesu , jer istrebljenje Rusa ih ne interesuje . Jedan narod kojeg ne interesuje istina, osim pokusaj njihovog istrebljenja 1939 od strane na kojoj su oni danas.
Povezane vesti
KREMLJ O SASTANCIMA U ABU DABIJU: Teški pregovori
TRILATERALNI pregovori o Ukrajini su teški, vode se na ekspertskom nivou. Sama činjenica da su strane počele da razmatraju teške teme, početak takvog dijaloga predstavlja napredak, rekao je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
28. 01. 2026. u 11:37
"OVO NISMO OČEKIVALI" Ukrajinci i Amerikanci začuđeni ponašanjem Rusa na pregovorima u Abu Dabiju
AMERIČKI zvaničnici koji vode pregovore uvereni su da ruski pregovarači iza zatvorenih vrata nastupaju pragmatičnije nego što to sugeriše tvrda javna retorika Moskve, prema dvama izvorima upoznatima sa razgovorima.
27. 01. 2026. u 09:58
AMERIKA VRŠI ŽESTOK PRITISAK NA KIJEV: Predajte Donbas Rusima ako hoćete bezbednosne garancije
ADMINISTRACIJA predsednika SAD Donalda Trampa poručila je Ukrajini da američke bezbednosne garancije zavise od pristanka Kijeva na mirovni sporazum koji bi verovatno uključivao ustupanje regiona Donbas Rusiji, tvrdi osam osoba upućenih u pregovore.
27. 01. 2026. u 08:35
RUSI NADIRU NIKAD JAČE: U toku ofanziva na svim frontovima
RUSKA vojska sprovodi ofanzivu na svim frontovima u Ukrajini, izjavio je danas načelnik Generalštaba Oružanih snaga Rusije Valerij Gerasimov.
27. 01. 2026. u 07:30
TRAMP NE ODUSTAJE: Tajni pregovori o Ukrajini u Abu Dabiju - Istorijski trenutak
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ne gubi nadu da će se postići rešenje za sukob u Ukrajini, ocenila je portparolka Bele kuće Kerolin Levit, prenose RIA Novosti.
26. 01. 2026. u 21:33
Najnovije iz rubrike
EKSPLOZIJE I PUCNJAVA KOD SKLADIŠTA URANIJUMA! Bljesak svetlosti obasjao nebo iznad vazduhoplovne baze na aerodromu (VIDEO)
PREMA svedočenjima očevidaca koje prenosi agencija Sinhua, u ranim jutarnjim satima u okolini Međunarodnog aerodroma "Diori Hamani" u Nijameju, glavnom gradu Nigera, čuli su se pucnji i snažne eksplozije.
29. 01. 2026. u 10:21
"MALO SAM OPTIMISTIČNIJI": Oglasio se Rasmunsen nakon razgovora sa SAD o Grenlandu
RAZGOVORI između Danske, Grenlanda i Sjedinjenih Američkih Država o tom arktičkom ostrvu, koji su održani u sredu, prošli su dobro i u konstruktivnoj atmosferi, izjavio je danas danski ministar spoljnih poslova Lars Loke Rasmusen.
29. 01. 2026. u 10:02
ŠTA ĆE SE DOGODITI AKO TRAMP NAPADNE IRAN: Ovo su mogući scenariji
ČITAV svet sa budnom pažnjom gleda u pravcu Irana jer deluje da je Donald Tramp na ivici da izda naredbu da njegove snage otpočnu napad.
29. 01. 2026. u 09:58
PRONAĐENO TELO DEČAKA (14) PORED JEZERA: Imao vidljive povrede
TELO dečaka (14) pronađeno je u sredu popodne pored jezera Valdže, na južnoj periferiji grada Dormagena. Policija ne isključuje mogućnost da je reč o ubistvu, a istraga je u toku.
29. 01. 2026. u 09:46
POČELI PREGOVORI OKO GRENLANDA: Fokus na bezbednost i američko prisustvo na ostrvu
ZVANIČNICI Sjedinjenih Američkih Država, Danske i Grenlanda započeli su pregovore u cilju rešavanja diplomatske krize izazvane pretnjama američkog predsednika Donalda Trampa u vezi sa preuzimanjem kontrolom nad ostrvom u sastavu Kraljevine Danske, saopštilo je u sredu dansko Ministarstvo spoljnih poslova.
29. 01. 2026. u 09:07
Komentari (5)