OTKRIVENO ŠTA JE IZAZVALO PROBLEM U AVIONU: Novi detalji o dramatičnom letu
MOTOR viona zapalio se danas prilikom poletanja sa aerodroma u Katmanduu, a, kako je navela kompanija, do incidenta je došlo kada je ptica udarila u motor.
Foto: Profimedia
- Nakon što je ispraćena standardna procedura, let će se nastaviti normalno ka Ujedinjenim Arapskim Emiratima i očekuje se da će doći na aerodrom u Dubaiju u 0.14 po lokalnom vremenu - rekao je portparol nepalske Agencije za civilno vazduhoplovstvo za Reuters.
U avionu ima 167 putnika i članova posade. Zapalio se jedan od motora na avionu odmah po poletanju sa aerodroma, ali je situacija ubrzo stavljena pod kontrolu, a letelica je nastavila let.
Na društvenim mrežama dele se dramatični snimci aviona čiji motor je zahvatila vatre, prenosi Telegraf.
BONUS VIDEO: DVOJE NASTRADALIH U GRANATIRANjU MAKEJEVKE: Pogledajte trenutak eksplozije (UZNEMIRIJUĆI SADRŽAJ)
Preporučujemo
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (1)