TRAMP UDARIO NA ILONA MASKA: Jedna izjava šefa Tesle posebno zasmetala bivšem predsedniku SAD (VIDEO)
BIVŠI predsednik SAD Donald Tramp je ismevao Ilona Maska zbog njegove nedavne odluke da odustane od kupovine Tvitera.
Foto: Tanjug/AP
- Ilon neće kupiti Tviter. Od koga ste to već čuli? Od mene - kazao je Tramp.
Pored toga, bivši američki predsednik kritikovao je šefa Tesle zbog njegove izjave da nikada nije glasao za republikance.
- I rekao mi je da je glasao za mene. Dakle, on je još jedan s**ator - rekao je Tramp na mitingu na Aljasci.
Takođe je napomenuo da će se boriti protiv levičarske cenzure i promovisao njegovu društvenu mrežu "Istina".
Podsećamo, najbogatiji čovek sveta Ilon Mask odlučio je da raskine ugovor o kupovini Tvitera, vredan 44 milijarde dolara. Razlog je, kako navode njegovi advokati, to što ova kompanija nije dostavila informacije o lažnim nalozima.
U podnesku Maskovih advokata navodi se da Tviter nije uspeo ili je odbio da odgovori na više zahteva za informacije o lažnim ili spam nalozima na ovoj platformi, što je fundamentalno za poslovni učinak kompanije.
TRENUTAK KAD JE SRBIJA ZANEMELA! Vučić se uhvatio za glavu nakon priznanja ove hrabre žene: Dođe mi da zajedno sa vama plačem!
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić se uhvatio za glavu nakon što mu je građanka Bora otkrila borbu za usvajanje deteta i probleme sa socijalnom pomoći, obećavši da će pokušati da učini sve što može da problem bude rešen.
20. 02. 2026. u 22:47
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"KOSOVO, SRBIJA, USTANITE!" Tramp pozdravio i goste kojih nije bilo u sali
AMERIČKI predsednik Donald Tramp osnovao je Odbor za mir, ali je već na osnivačkom sastanku "Odbora za mir" zapretio ratom. Pretnju iz govora ponovio je i u avionu za Džordžiju. Ozbiljnost pokazuje i premeštanje nosača aviona u istočno Sredozemlje.
21. 02. 2026. u 09:40
Komentari (0)