Vaterpolo reprezentacija Srbije pobedila je Mađarsku u finalu Evropskog prvenstva 2026. održanom u Beogradu, krunisavši tako maestralan povratak na najveću scenu. Konačan rezultat, 10:7, uopšte i ne oslikava veliku borbu koja se vodila za zlato u bazenu Beogradske arene, gde je blistao golman Milan Glušac, apsolutni junak i šampionata, i velikog finala, kao i iskusni Dušan Mandić - i u napadu, a još više u odbrani. Baš zato je iz srpske prestonice, uz njihove majstorije, ali i svih iz srpske reprezentacije - iznova poslata poruka svetu: Srbija je u vaterpolu - najbolja!
Goran Bras
11.12.2020. 12:36
A šta je sa onima koji su preležali sa lakšim simptomima i po difoltu imaju i stečeni (ANTITELA NA VIRUS )i priridni imunitetn(LAKI SIMPTOMI ) ,šta ćemo sa njima ?
Jovan
11.12.2020. 12:50
Poznavajući mentalitet naših ljudi, ako saznaju da bez PCR testa moraju u karantin, niko neće da se testira.Zato odluka mora da bude obavezan test za sve koji ulaze u Srbiju.
Seka
11.12.2020. 13:09
Nas trgovce ko šiša...nas niko ni ne spominje,a najvece smo zariste...stotina ljudi prodje sa maskom i bez maske..nece da stave...vikendom ne mozemo disati od ovih iz drzavne sluzbe...jos im i plate povecavaju...nista bre ne rade...alo bre i mi imamo porodice...Sram vas bilo!