ONI SU HEROJI SRBIJE: Suze, ponos i brdo emocija – dodela priznanja "Večernjih novosti" - „Najplemenitiji podvig godine" (FOTO/VIDEO)
NAJPLEMENITIJI među najplemenitijima, lučonoše dobrote, hrabrosti i ljudskosti, ideala za koje su spremni i život da daju.
Foto: Novosti"
Zahvaljujući njima, Beograd je danas bio centar sveta. Nigde kao u prestonici Srbije danas nije bilo toliko emocija koje se pamte.
Na svečanosti u Skupštini grada "Večernje novosti" su, 61. put, uručile zlatne i srebrne plakete odvažnim i hrabrim dobitnicima priznanja u našoj tradicionalnoj i po svemu jedinstvenoj akciji "Najplemenitiji podvig godine".
Suze, ponos i brdo emocija, svega je bilo u zgradi Dvora. I ponos, mnogo ponosa, uz zahvalnost najplemenitijima, koji vraćaju nadu da prave vrednosti nikada neće nestati.
Preporučujemo
"NAJPLEMENITIJI PODVIG GODINE": Uručena priznanja "Večernjih novosti" najplemenitijima među nama (VIDEO)
03. 04. 2024. u 12:02 >> 13:23
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)