MILEVKI SE ODMOR PRETVORIO U KOŠMAR: Preselo joj letovanje u Grčkoj, i to sve zbog eksera
LETOVANjE Milevke K. u Grčkoj u Paraliji pretvorio se u pravi košmar. Jedan ekser umalo ju je koštao života.
Foto: J.S.
Milevka je svoje neprijatno iskustvo podelila na društvenim mrežama u grupi "Grčka info".
- Letujem u Grčkoj oko 20 godina i sve pohvale za sve resurse turizma ove najdraže mi zemlje. Ali samo jedan trenutak bilo gde, može da vam zagorča život. Jedan ekser koji nije smeo da stoji tu, baš na početku plaže, srušio mi je sve ono lepo što sam doživela ovog letovanja u Paraliji početkom septembra. Mala neodgovornost vlasnika objekta dečije igraonice koštalo me je muka koje će me pratiti do kraja života - započela je svoju priču Milevka.
Ona je, kako je navela, zapela na ekser podesta igraonice, pala i slomila kuk.
- U ovoj nevolji neizmerno se zahvaljujem Hitnoj pomoći iz Katerinija koja je došla brzinom zvuka i zbrinula me u bolnici u Kateriniju. Zahvaljujem se i zdravstvenim radnicima u Kateriniju koji su mi pružili svu negu i uradili mi svu dijagnostiku. Tri dana sam bila njihov pacijent, nudili operaciju, a ja, pošto ne znam jezik, insistirala sam da me transportuju u Srbiju. Zahvaljujem se i klinici koja je poslala sanitet za moj transport u Beograd, a to zahvaljujući uredno plaćenom osiguranju - napisala je Milevka.
Ona je posebno zahvalila i turistima na plaži koju su joj pritrčali i pružili svu podršku.
- Samo vlasnika igraonice nigde nije bilo da da bilo kakav komentar u vezi sa nesrećom koju je lično izazvao. Sada sam na intenzivnom lečenju u Beogradu posle uspešne operacije (nadam se). Očekujem da će vlasnik igraonice, ako ništa drugo, otkloniti opasnost na plaži i da će odgovarati za nastanak posledica po pitanju mog zdravlja - završila je svoju priču Milevka.
Mnogi korisnici ove grupe poželeli su Milevki brz oporavak.
(Kurir.rs)
BONUS VIDEO: „SITUACIJA JE NEPODNOŠLjIVA“: Meštani Grčke Tesalije u očaju nakon razorne oluje Danijel
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Šok: "Ceca je dala otkaz kompletnom obezbeđenju - videla je fotografiju šta su radili"
"JEDNA ptičica mi je rekla da je otpustila one radnike obezbeđenja."
22. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)