APEL ZA GRAĐANE! Prijavite ostatke neeksplodiranih ubojnih sredstava izvan fabričkog kruga kompanije "Sloboda"

GRADSKI štab za vanredne situacije u Čačku pozvao je sugrađane da prijave ostatke neeksplodiranih ubojnih sredstava, ukoliko ih primete izvan fabričkog kruga kompanije "Sloboda"

АПЕЛ ЗА ГРАЂАНЕ! Пријавите остатке неексплодираних убојних средстава изван фабричког круга компаније Слобода

Foto: Tviter

Kako je saopšteno, nakon akcidenta u toj vojnoj fabrici okoji se dogodio 19. juna, primećeni su ostaci koji bi mogli da predstavljaju opasnost po stanovništvo.

– Pozivamo građane da ukoliko primete prisustvo bilo kakvog sumnjivog predmeta, ne prilaze sredstvu i pokušavaju da ga pomere sa mesta, već da odmah i bez odlaganja, o tome obaveste Gradski štab za vanredne situacije, na brojeve telefona: 0800-112-032 i 064-825-57-42, koji su dostupni 24 časa, kako bi nadležne službe MUP-a, obezbedile navedenu lokaciju i profesionalni demineri uklonili svaku vrstu opasnosti od takvih sredstava – kaže se u saopštenju Gradskog štaba za vanredne situacije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

JEDNA ULAZNICA, JEDNA PORUKA, MILIONI RAZLOGA ZA OSMEH: U prvoj sezoni Teatra humanosti donirano više od 11.000.000 dinara