POČELA SVETA LITURGIJA U PODGORICI: U Hramu oko 40 episkopa SPC
NEŠTO posle 9 časova u hramu u Podgorici je počela sveta litirguja, koju predvodi episkop katarski Makarije, iz jerusalimske patrijaršije.
Foto: Đ. M.
Litugrija se održava uz sasluživanje oko 40 episkopa SPC i gostiju koji je trebalo da prisustvuju ustoličenju mitropolita crnogorsko-primorskog na Cetinju.
Ti gosti su takođe episkopi iz drugih pravoslavnih crkvi, odnosno arhijereji iz sestrinskih Crkava.
Episkopi, koji su krenuli na ustoličenje mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija, vratili su se prethodno u Podgoricu, javio je reporter Tanjuga.
Autobus kojim su krenuli za Cetinje, zaustavljen je na barikadama pred tim gradom.
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
DRSKO: Jelisaveta Orašanin BEZ DONjEG VEŠA šeta ulicom (FOTO)
GLUMICA Jelisaveta Orašanin ponovo je privukla svu pažnju kada se pojavila u kombinaciji koja je izazvala pravu buru na mrežama.
06. 12. 2025. u 20:35
Komentari (0)