"SLATKI DANI" NA ČUBURI: Porodična manifestacija na Vračaru

PORODIČNI festival pod nazivom "Slatki dani" održaće se ovogo vikenda, 6. i 7. juna, od 10.00 do 18.00 u Čuburskom parku. Ova manifestacija je osmišljena kao mesto druženja, igre, kreativnosti i zabave za decu i roditelje.

СЛАТКИ ДАНИ НА ЧУБУРИ: Породична манифестација на Врачару

Foto: GO Vračar

Tokom dva festivalska dana posetioce očekuje raznovrstan program namenjen svim generacijama. Najmlađi će imati priliku da učestvuju u kreativnim radionicama, sportskim igrama, face painting programu, druženju sa maskotama, mađioničarskim predstavama i brojnim drugim aktivnostima.

Kako navode organizatori, posebno mesto u programu zauzimaju Sportske igre osnovnih škola koje će biti održane u subotu. Kroz četiri zanimljive discipline učenici će imati priliku da pokažu sportski duh, timski rad i fer-plej, dok će najuspešnije ekipe biti nagrađene medaljama, diplomama i prigodnim nagradama.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

POSLEDNJI SNIMAK MILOŠEVIĆA PRE ODLASKA U HAG: Zapalio cigaru u američkoj bazi, zbijao šale sa vojnicima (VIDEO)