"JA DA BEŽIM OD TAKVIH? NIKADA" Vučić: Najgori ološ pomislio da je vreme da budu na površini (VIDEO)
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić poručio je, u obraćanju iz Brisela, da nigde neće da beži.
Foto: Printskrin
- Postoje trenuci, momenti u istoriji, kada zbog različitih događaja dođe do isplivavanja na površinu najgoreg taloga, mulja. Tako i najgori ološ, najgori lopovi i kriminalci, koji su rasturili Srbiju, poput Ješića, Đilasa, Aleksića, Milivojevića i svih ostalih, pomisle da je vreme da budu na površini. Ja da bežim od takvih? Nikada - izjavio je predsednik.
Preporučujemo
"POSTOJE TRENUCI U ISTORIJI KADA ISPLIVA NAJVEĆI MULj" Vučić opoziciji: Nigde neću da bežim (VIDEO)
19. 12. 2024. u 09:45 >> 10:04
ODLUKA KOJA MOŽE DA PROMENI SVE: Rusija razmatra Trampovu ponudu
RUSKO ministarstvo spoljnih poslova, zajedno sa svojim saveznicima i partnerima, razmatra predlog američkog predsednika Donalda Trampa za pridruživanje Odboru za mir, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
09. 02. 2026. u 11:26
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (0)