U SREDU "HOR BEČKIH DEČAKA": Onlajn pozorišna predstava na stranici Centra za kulturu Kostolac
U SREDU, 10. marta, na sajtu i Fejsbuk stranici Centra za kulturu Kostolac, emitovaće se komedija „Hor „bečkih“ dečaka“, u kojoj igraju Irfan Mensur, Predrag Ejdus i Boda Ninković.
Foto: CZK Kostolac
Komad je rađen po tekstu Miroljuba Nedovića, u adaptaciji i režiji Irfana Mensura. Početak emitovanja predstave zakazan je za 20 sati.
Preporučujemo
OBAVEŠTENjE ZA GRAĐANE STAROG KOSTOLCA: Počinje sedmodnevno ispiranje vodovoda
01. 03. 2021. u 13:37
PROSEČNE ZARADE U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Kostolac na prvom mestu sa 77.452 dinara
25. 02. 2021. u 13:33
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)