PREMINULE DVE OSOBE: U leskovačku Kovid bolnicu primljena četiri novoobolela

U Kovid bolnici u Leskovcu, u poslednja 24 časa, od posledica infekcije virusom korona preminule su dve osobe. Na bolničko lečenje primljena su četiri novoobolela, dok su otpuštena tri pacijenta.

ПРЕМИНУЛЕ ДВЕ ОСОБЕ: У лесковачку Ковид болницу примљена четири новооболела

FOTO: I. Mitić

Trenutno je hospitalizvano 35 osoba. Borbu sa opakim virusom izgubio je osamdesetjednogodišnji vakcinisani pacijent iz Vučja i godinu dana stariji pacijent iz Vlasotinca koji nije bio vakcinisan.

Na terapiji kiseonikom je 15 ljudi, a od ukupnog broja hospitalizovanih 33 ima pozitivan, a dva negativan nalaz na kovid infekciju.

U bolničkim posteljama je 27 osoba iz Leskovca, šest iz Vlasotinca i po jedna iz Lebana i Medveđe.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VANREDNO: Vučić se obratio  naciji