EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U SVILAJNCU: U poslednja 24 sata registrovano osam obolelih
U SVILAJNAČKOM Domu zdravlja u poslednja 24 sata registrovano je osam obolelih od kovida 19, dva pacijenta više nego juče.
Foto: Z.G.
Testiran je 41 Svilajnčanin, 23 više nego u prethodna 24 sata. Od početka epidemije kovida 19, koja je proglašena 16. marta 2020. godine, na teritoriji opštine Svilajnac registrovano je 5.586 pacijenata. Izlečen je 5.431 pacijent, na bolničkom lečenju su 4 lica, jedno manje nego juče, a u kućnoj izolaciji je 41 lice, dva više u prethodna 24 sata. Preminulo je 110 pacijenata.
U prijemno-trijažnoj ambulanti juče je pregledano 16 Svilajnčana, sedam manje nego prekjuče.
Preporučujemo
DALIBOR MARKOVIĆ PALMA ČESTITAO VASKRS: Najvažniji su sloga i jedinstvo!
11. 04. 2026. u 12:06
PAŽNjA VASKRS ULEPŠALA: Baka Velinku (87) sa Cera posetila delegacija iz Loznice
11. 04. 2026. u 09:16
ZNAMENjE VERE I ZAHVALNOSTI: Na drumu Loznica-Valjevo u naselju Krst osvanuo veliki krst
10. 04. 2026. u 15:16
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
OTAC LjUBA RANKOVIĆ TUGUJE: Sin mu preminuo u 41. godini - "Na spomeniku mu piše..."
NEMA većeg iskušenja, niti većeg bola nego nadživeti svoje dete. I ne postoji čovek, bio on vernik ili ateista, koji se u tako strašnom trenutku neće zapitati zašto je Bog to dozvolio.
11. 04. 2026. u 11:40
Komentari (0)