EP U PLIVANJU: Stjepanović osmi, Silađi bez finala
SRPSKI plivač Velimir Stjepanović osvojio je osmo mesto u finalu trke na 200 slobodno na Evropskom prvenstvu u Budimpešti.
FOTO: M. Vukadinović
Stjepanović je ovu deonicu isplivao u vremenu 1:47,66 i imao je slabije vreme nego u polufinalu. Šampion Evrope u ovoj disciplini postao je Rus Maljutin sa rekordom prvenstava 1:44,79.
Čaba Silađi nije uspeo da se plasira u finale discipline 50 metara prsno. Srpski reprezentativac je do cilja stigao za 27,34 sekunde, što je bilo dovoljno za 12. mesto.
Bio je za sedam stotinki sporiji nego u kvalifikacijama.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
MAKSIMOVIĆ NAPUŠTA NAPOLI: Turski velikan nudi srpskom štoperu platu od 10.000.000 evra
21. 05. 2021. u 22:04
KREĆE NOKAUT FAZA LIGE ŠAMPIONA! Da li će paklena atmosfera Rams parka "progutati" Juventus?
PRVI čin plej-ofa za osminu finala Lige šampiona donosi nam veoma zanimljiv susret, Galatasaraj dočekuje Juventus u paklenoj atmosferi Istanbula na, uvek do poslednjeg mesta ispunjenom, "Rams parku" (18.45).
17. 02. 2026. u 07:20
NIKOLA JOKIĆ ISPREPADAO BARAKA OBAMU! Dibidus neočekivana scena na NBA Ol-star utakmici! (VIDEO)
"NBA All Star". Čuvene tri reči koje su, nažalost, poslednjih godina značile sve samo ne istinsko košarkaško uživanje, ponovo su privukle ogromnu pažnju. A Nikola Jokić je bio sastavni deo tog obnovljenog spektakla.
15. 02. 2026. u 23:52
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)