KO BI OVO OČEKIVAO: Balša Koprivica u Oklahomi!
ZANIMLjIVO je u NBA ligi!
FOTO: M. Vukadinović
Balša Koprivica, bivši centar Partizana, poslat je u redove Oklahome siti Tander, dok je Juta Džez u zamenu uzela novac.
Oklahoma je potvrdila trejd, Koprivice koji je draftovan kao 57. pik 2021. godine.
Oklahoma je pika prve runde na predstojećem draftu i tri pika druge runde poslala u Filadelfiju za mladog beka Džereda Mekejna.
On je prošle sezone u jednom momentu bio siguran osvajač nagrade za rukija godine, ali je doživeo tešku povredu kolena zbog koje se nedavno vratio na parket.
Koprivica od ove sezona nastupa za turski Bahčešehir.
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)