JOŠ JEDAN STRANAC NAPUSTIO CRVENO-BELE: DŽon Holand otišao iz Crvene zvezde
CRVENA zvezda je juče obelodanila da je Hasan Martin napustio klub. Danas se šampion Srbije na društvnim mrežama oprostio od još jednog igrača koji u narednoj sezoni neće nositi crveno-beli dres.
FOTO: Aba liga
Uprava kluba sa Malog Kalemegdana se zahvalila na svemu iskusnom krilnom košarkašu i poželela mu sreću u nastavku karijere.
- Džon je u Beogradu ostavio izvanredan utisak svojim pozitivnim i profesionalnim stavom, i čast nam je što je i kao čovek i košarkaš što je bio deo Crvene zvezde! - napisala je Zvezda na Tviteru.
Holand je tokom jednogodišnjeg boravka u Beogradu osvojio dva trofeja - Kup Radivoja Koraća i Superligu Srbije.
Podsetimo, osim njega i Martina klub je napustio i Luka Vildoza (prešao u Panatinaikos). Vredi spomenuti da je Zvezda vratila Dejana Davidovca.
BONUS VIDEO: Kakva trojka Kampaca uz zvuk sirene
Preporučujemo
NEVEROVATNA VEST IZ FRANCUSKE: Priveden Kristof Galtije, trener Pari Sen Žermena
30. 06. 2023. u 12:37
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
26. 01. 2026. u 07:00
OTKRIVENO! Evo zašto Dušan Mandić i Miloš Ćuk nisu bili na prijemu kod predsednika Aleksandra Vučića posle Evropskog prvenstva u vaterpolu!
Srbija i Mađarska odigrale su uzbudljivo finale Evropskog prvenstva u vaterpolu 2026. u Beogradu, a po završetku te utakmice i titule koja je pripala "delfinima", za njih je priejm organizovao srpski predsednik, Aleksandar Vučić. Na tom prijemu nije bilo dvojice zlatnih vaterpolista.
26. 01. 2026. u 15:49
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)