ISTORIJA! Trenutak u kome je Nikola Jokić postao najbolji igrač Denvera ikada!
SRPSKI košarkaš Nikola Jokić je u noći srede na četvrtak postao najbolji asistent u istoriji Denver nagetsa.
Tanjug/AP
Taj trenutak desio se na meču u Koloradu u kojem je Denver ugostio Minesotu.
Jokić sada ima 3.680 asistencija, a prestigao je Aleksa Ingliša, koji je do sada bio prvoplasirani sa 3.679 asistencija, a u Denveru je proveo čak 10 godina, dok su ispod još Fet Lever sa 3.566 i Andre Miler sa 2.978.
Jokić je odigrao 269 utakmica manje od Aleksa Ingliša za Denver.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Preporučujemo
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Rusija je zgrožena! Ne može da veruje šta su uradili Turci (VIDEO)
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "Specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, uglavnom skrajnuta kada se o sportu radi, zbog brojnih međunarodnih sankcija. Ali, sportske vesti koje, u najavi, treba da obraduju Ruse - ponekad ih šokiraju. Kao ova.
30. 04. 2026. u 19:38
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)