NOVI NAPADAČ ZVANIČNO U HUMSKOJ: Bajebek potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom
FUDBALSKI klub Partizan predstavio je još jedno pojačanje u letnjem prelaznom roku.
FOTO: FK Partizan
Crno-beli dres je zadužio Francuz Žan-Kristof Bajebek. On je sa klubom iz Humske potpisao trogodišnji ugovor.
Ugovor je potpisan u Parizu. Ovaj 27-godišnji napadač je u prestonici Francuske odradio i testove, a u Beogradu će biti sutra uveče.
Novi napadač Partizana - Žan-Kristof bajebek/FOTO: FK Partizan
Bajebek u Partizan dolazi kao zamena za Umara Sadika koji karijeru nastavlja u Alemriji. Nema sumnje da se od njega očekuju golovi.
Crno-beli su u ovom prelaznom roku doveli Makija Banjaka, Dušana Lalatovića, Aleksandra Miljkovića, Ivana Obradovića, Miloša Jojića i Svetozara Markovića.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (1)