„BELI“ VREBAJU ČETVRTU RECKU: Fudbaleri kraljevačke Sloge u pobedničkoj seriji

Goran Ćirović

27. 09. 2024. u 20:19

Utakmicama 7. kola ovog vikenda nastavlja se prvenstvena trka u okviru Srpske lige „Zapad“.

„БЕЛИ“ ВРЕБАЈУ ЧЕТВРТУ РЕЦКУ: Фудбалери краљевачке Слоге у победничкој серији

G.Šljivić

Posle tri uzastopne pobede, od kojih dve na gostujućim terenima, fudbaleri kraljevačke Sloge žele da pobednički niz nastave i pred svojim navijačima i tako na bodovni saldo upišu četvrtu prvenstvenu recku.

Na Gradski stadion u Kraljevu sutra (15.30) u goste „belima“ stiže Omladinac iz Zablaća, ekipa koja je sezonu započela sa minus 9 bodova, ali je taj deficit za šest prvenstvenih kola uspela da nadoknadi ostvarivši dve pobede, tri remija i jedan poraz.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

MIŠLJENJA SU OPREČNA: Da li zaista ovaj jezik koristi najviše poslovnih ljudi?