KAO NA FILMU: Lopovi opljačkali kuću zvezde engleskog fudbala, ali kako!
Kuća engleskog reprezentativca i igrača Mančester sitija, Džeka Griliša, opljačkana je u sredu baš kad je njegov klub gostovao Evertonu, ovog petka "San".
FOTO: Tanjug/AP
"Lopovi su ušli na posed, iako je bio 'vrlo obezbeđen', i to u vreme dok je desetak članova igračeve porodice, uključujući roditelje i verenicu, na televiziji gledalo pomenutu utakmicu.
Otišli su s plenom koji se sastojao od nakita i satova u vrednosti od milijun funti (1,15 miliona evra)", piše San.
Čuveni tabloid dodaje i da "nakon što se začula buka, igračeva porodica je aktivirala bezbednosni alarm i sakrila se".
Policija je saopštila da je pozvana zbog provale u "u sredu oko 21:50", ali iako je koristila i pse i helikopter, zasad nije uspela da pronađe trag lopova.
BONUS VIDEO: Kad himna Srbije, "Bože pravde", zagrmi u Rusiji...
Uskoro opširnije
Preporučujemo
ARGENTINA U NEVERICI: Lionel Mesi pobegao sa svadbe! Došao do crkve, uplašio se i otišao
29. 12. 2023. u 15:48
TEŽAK ZADATAK PRED BARSELONOM: "Žuta podmornica" zna kako se pobeđuje lider prvenstva - nečijoj seriji pobeda dolazi kraj
NA stadionu „Seramika“, popularnom Madrigalu, u nedelju popodne biće odigran jedan od najzanimljivijih mečeva kola u La ligi, gde će vodeća Barselona gostovati trećeplasiranom Viljarealu.
21. 12. 2025. u 09:04
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su danas uradili navijači u Hrvatskoj - i time se hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
21. 12. 2025. u 18:19
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)