NOVA ''BOMBA'' U SRPSKOM FUDBALU: Bivši fudbaler Partizana i nekadašnji reprezentativac Srbije ponovo u Superligi?
Kako piše Sportski Žurnal, IMT je ušao u pregovore sa Partizanovim detetom, Miralemom Sulejmanijem.
Foto: N. Paraušić
Miralem Sulejmani je bez kluba punih godinu dana, otkako je je napustio Jang Bojs. Veliko je pitanje u kakvom je fizičkom stanju, međutim nema sumnje da bi samo njegovo iskustvo i neosporna klasa značili bi mladoj ekipi iz Novog Beograda.
On bi se ovim transferom vratio u srpski fudbal nakon punih 17 godina.
BONUS VIDEO: SPEKTAKL U NOVOM PAZARU: Predstavljen Adem Ljajić
Preporučujemo
BALOTELI IMA NOVI(STARI) KLUB: ''Luda italijanska glava'' se vraća u Tursku
15. 09. 2023. u 18:00
ZVEZDA IMA NOVU ''DEVETKU'': Crveno-beli predstavili najnovije pojačanje
15. 09. 2023. u 14:44
JUVE NAPADA LIGU ŠAMPIONA: Pobeda protiv tima iz donjeg doma vodi "staru damu" u vrh tabele!
DRUGI deo sezone Juve će otvoriti pred svojim navijačima na "Alijanc stadionu" gde će ugostiti redovnu mušteriju, ekipu Kremonezea (20.45).
12. 01. 2026. u 07:30
TUŽAN DAN ZA TENIS: Iznenadno se penzionisao velikan, baš pred Australijan open!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se kraja jedne zapažene karijere.
12. 01. 2026. u 15:35
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)