SRBIN ZATRESAO MANČESTER! Aleksandar Mitrović izazvao haos! Smederevac od heroja do tragičara (VIDEO)

19. 03. 2023. u 19:29

FUDBALERI Fulama i Mančester junajted odigrali su superuzbudljiv meč četvrtfinala FA kup. U epicentru gotovo svih ključnih zbivanja danas je bio ko drugi do nestašni srpski momak, Aleksandar Mitrović.

СРБИН ЗАТРЕСАО МАНЧЕСТЕР! Александар Митровић изазвао хаос! Смедеревац од хероја до трагичара (ВИДЕО)

Srpski reprezentativac prvo je prekinuo crni niz i golgeterski post na velikoj sceni teatra snova u najstarijem kup takmičenju na svetu.

Igrao se 50. minut kada je Smederevac u svom stilu sjajno anticipirao let lopte nakon kornera i sproveo je u mrežu.

Snimak gola možete videti klikom OVDE.

Posle prekida golgeterskog posta od devet utakmica, Mitrović je izgubio nerve i to u momentu kada je sudija svirao penal za Mančester junajted u 73. minutu. Tada je iskusni Brazilac Vilijan na gol liniji rukom odbranio gol.

Smederevac je nakon toga ušao u raspravu sa arbitrom, koji mu je pokazao crveni, ali je nakon toga srpski reprezentativac počeo da mu preti, uneo mu se u lice, a čak ga je i laktom zakačio i došlo je do fizičkog kontakta.

Nema sumnje da Mitrovića čeka ozbiljna kazna zbog ovoga.

Junajted je u tom momentu dobio dva igrača više, jer su istovremeno isključeni i Vilijan i Mitrović.

Od tog momenta sve se raspalo kao "kula od karata". Bruno Fernandeš je bio precizan sa 11 metara u 75. minutu za izjednačenje, 1:1. Samo dva minuta kasnije Marsel Zabicer je doneo prednost domaćem timu. Do kraja meča Bruno Fernandeš je zatresao mrežu u 96. minutu i postavio konačnih 3:1.

Mančester junajted će u polufinalu FA igrati sa Šefild junajtedom, koji je bio bolji od Blekburna - 3:2. U drugom polufinalu FA kupa sastaće se Brajton i Mančester siti.

BONUS VIDEO: Džajić i Pižon ulaze na Skupštinu sa Zečevićem