SUPERLIGA SRBIJE: Radnički pregazio Napredak i zaseo na mesto koje vodi u plej-of
FUDBALERI Radničkog 1923 pobedili su ekipu Napretka 3:0 (2:0) u okviru 26. kola Superlige Srbije.
Foto: A. Ilić
Golove za domaći tim postigli su Miloš Vidović u 31. minutu i Vasilije Đurić u 12. i 69 minutu.
Tim iz Kragujevca je trenutno u plej-of zoni na osmoj poziciji sa 30 osvojenih bodova, dok je Napredak na 10. mestu sa 26 bodova.
TABELA SUPERLIGE SRBIJE
U narednom kolu Radnički 1923 gostuje ekipi Mladosti u Novom Sadu, dok fudbaleri Napretka na svom stadionu dočekuju Crvenu zvezdu.
BONUS VIDEO: "STRAH JE ČUDO": Duljaj posle novog kiksa Partizana: Najgore je kad se izgubi samopouzdanje
Preporučujemo
OVO SE ČEKALO: Prepreka više nema, Lazar Samardžić može da igra za Srbiju
11. 03. 2023. u 13:57
OBJAVLjENA LISTA NAJBOGATIJIH SPORTISTA: Evo na kom se mestu nalazi Novak Đoković
10. 03. 2023. u 11:25
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)