GLEDAĆE VEČITI DERBI: Silvestre posetio Partizan i starog prijatelja (FOTO)
FUDBALSKI klub Partizan danas je posetio nekadašnji fudbaler Mančester junajteda i reprezentativac Francuske Mikael Silvestre, saopštio je klub iz Humske.
FOTO: FK Partizan
Silvestra su u prostorijama kluba dočekali generalni direktor crno-belih Miloš Vazura, zamenik generalnog direktora Milorad Nikolić i član Upravnog odbora Goran Pandurović, koji je sa francuskim asom bio saigrač u Renu.
Nekadašnji defanzivac Intera, Mančester junajteda, Arsenala i Verdera danas je fudbalski agent, a izrazio je zadovoljstvo što će večeras prvi put uživo posmatrati večiti derbi između Partizana i Crvene zvezde.
Najveći srpski klubovi sastaju se 168. put u istoriji, a meč će biti odigran na stadionu u Humskoj u 20.00 u devetom kolu Superlige.
Mikael Silvestre odigrao je 40 utakmica za reprezentaciju Francuske i postigao dva gola.
Preporučujemo
LIGA EVROPE: Goleade u Zagrebu i Salzburgu, Selta sa igračem manje pobedila Lil
22. 01. 2026. u 23:03
"HAOS" NAKON POBEDE! Evo šta su "delije" uradile nakon meča Malme - Zvezda (VIDEO)
22. 01. 2026. u 22:50
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)