POZNATO KO MENJA STEFANOVIĆA: Bivši trener Partizana preuzima Napredak do kraja sezone?
PORAZ od Voždovcu koštao je Ivana Stefanovića mesta na klupi Napretka, manje od četiri meseca nakon što je preuzeo funkciju od Milana Đuričića.
FOTO: Arhiva VN
Ime novog trenera biće zvanično saopšteno u sredu u 11 časova, a nezvanično, klub sa Bagdale do kraja sezone vodiće Zotan Milinković.
Kako MaxBet sport saznaje, odlučeno je da ekipu do kraja aktuelne sezone predvodi Zoran Milinković, a ostaje samo da se ugovore još neki sitni detalji i zvanično potpiše ugovor.
Planirano je da posle konačnog sporazuma u sredu usledi zvanična promocija bivšeg trenera Partizana, pred kojim je glavni zadatak da u preostala dva kola pokuša da se izbori plasman u plej-of.
Misija je realna, predstoje mečevi u gostima sa Novim Pazarom i kod kuće s Metalcem. Veruje se da će iskusni stručnjak tokom pauze moći da konsoliduje “čarapane”. Uspevalo mu je tokom dve decenije niže uspehe sa srpskim klubovima.
Posle rastanka sa Radničkim iz Kragujevca i uvođenja Kolubare u Superligu, nova stanica ovog stručnjaka je Kruševac.
Preporučujemo
UKRAJINSKI TENISER OPET ŠOKIRA JAVNOST: "Svaki Rus mora da plati za ovo"
22. 03. 2022. u 13:28 >> 13:28
SRBIJA DOBILA RIVALA: Slovenci bolji od Italije u baražu za rukometno SP
22. 03. 2022. u 12:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOŠAO JE I TAJ DAN: Saša Zverev osvaja prvi grend slem u karijeri!
VERUJEMO u nemačkog tenisera koji će od 15 časova imati priliku da na "Filip Šatrijeu" protiv Flavija Kobolija osvoji svoj prvi grend slem u karijeri.
07. 06. 2026. u 07:30
RUSIJA JE PONIŽENA! Evo šta se desilo tokom finala Rolan Garosa 2026!
Najnovije vesti iz tenisa su obradovale Rusiju, ali u isti mah - i mnoge Ruse razbesnele.
07. 06. 2026. u 13:00
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)