NJUKASL JOŠ UVEK BEZ POBEDE: "Svrake" vodile, Puki doneo bod Noriču

Č. Vuković

30. 11. 2021. u 22:50

FUDBALERI Njukasla opet nisu pobedili. "Svrake" su na "Sent Džejms parku" remizirali sa Noričom 1:1 u 14. kolu Premijer lige.

ЊУКАСЛ ЈОШ УВЕК БЕЗ ПОБЕДЕ: Свраке водиле, Пуки донео бод Норичу

Ne ide, pa ne ide. Otišao je Stiv Brus, došao Edi Hau, ali problemi u igri su i dalje prisutni.

Ni ovaj meč nije mogao lošije da počne za Njukasl. Nisu gosti poveli, no već u devetom minutu ostali su sa desetoricom pošto je Kijaran Klark dobio direktan crveni karton.

Ipak, to nije sprečilo domaćina da pokuša da dođe do prve ovosezonske pobede u Premijer ligi. Uspele su "svrake" da pobedu u 61. minutu kada je Kalum Vilson pogodio iz penala za radost domaćih navijača.

Kada su svi pomislili da je trijumf konačno stigao, da tako ne bude pobrinuo se Temo Puki koji je u 79. minutu doneo bod Noriču.

Njukasl je tako ostao na začelju tabele sa sedam bodova, dok je Norič na 18. mestu sa 10 bodova.