TEA TAIROVIĆ IDE NA JUG: Prvi put će uraditi nešto što svi željno iščekuju (FOTO)
FOLK zvezda Tea Tairović vraća se u Niš nakon prošlogodišnjeg rasprodatog koncerta u sportskoj hali „Čair“.
Foto: Andreja Damnjanović
Ovaj jedinstveni ambijent Niške tvrđave pod vedrim nebom obećava nezaboravnu atmosferu i pravo muzičko veče za pamćenje, jer će Tea održati veliki koncert u Nišu, 6. juna ove godine.
Foto: Andreja Damnjanović
Tea će na ogromno oduševljenje niške publike prvi put u Srbiji izvesti nove pesme sa albuma ''Aska'', koje zauzimaju prva tri mesta na trendingu na Jutjubu.
Foto: Andreja Damnjanović
Tea kao jedna od najtraženijih zvezda domaće muzičke scene, poznata je po upečatljivom scenskom nastupu i aktuelnim hitovima koji osvajaju publiku širom Balkana. Njeni fanovi sa nestrpljenjem iščekuju predstojeći koncert, a očekuje se da će rovovi Tvrđave biti ispunjeni do poslednjeg mesta, s obzirom na to da vlada veliko interesovanje.
Preporučujemo
TO SE SNIMA U ČUVENOM STUDIJU: Neda Ukraden ne miruje i niže uspeh za uspehom (FOTO)
18. 05. 2025. u 15:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu "Ja volim Srbiju": "Tako su stajale stvari..."
VEST da bi glumica Mirka Vasiljević od septembra mogla da preuzme voditeljsku ulogu u kvizu "Ja volim Srbiju", umesto dosadašnje voditeljke Dragane Kosjerine, izazvala je veliku pažnju javnosti.
05. 07. 2026. u 21:54
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)