EKSPLODIRALA CISTERNA, IMA MRTVIH: Snimljen momenat stravičnog praska, požar buknuo u sekundi (VIDEO)
JEDNA osoba je poginula, a nekoliko je povređeno u eksploziji cisterni sa gorivom u Panama sitiju, saopštila je Nacionalna vatrogasna služba.
Foto: Printskrin/Iks/RT_com
Za jednom osobom se još uvek traga.
Požar i eksplozija dogodili su se u naselju La Boka u Panami u blizini objekata kompanije "Panama oil terminal".
Kako prenose mediji, cisterne su eksplodirale i zapalile se ispod mosta "Amerika".
Prema podacima sajta vatrogasne službe Paname, požar, izazvan eksplozijom više cisterni, "brzo se proširio nakon početne detonacije, generišući višestruke eksplozije i gust stub dima koji je prekrio područje".
Saobraćaj preko mosta je bio obustavljen.
Uzrok eksplozije još nije poznat.
(RT Balkan)
BONUS VIDEO: Haos u Iranu: Pale državne zgrade u celoj zemlji - U toku je obojena revolucija
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)