UKRAJINA NA KOLENIMA: Zelenski saopštio katastrofalne vesti
U DANAŠNjIM raketnim udarima ruskih snaga širom Ukrajine stradalo je 18 osoba, a povređeno je više od 130, saopštio je ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski.
Foto: Printskrin
On je naveo da je pogođeno više od 200 objekata, uključujući 139 stambenih zgrada.
- Moje saučešće porodicama i prijateljima žrtava. Broj mrtvih bi mogao da se poveća. Konkretno, u Harkovu je još u toku spasilačka akcija - rekao je Zelenski u video-obraćanju.
Nema više ni raketa za PVO?
Ukrajinska PVO nije u stanju da se izbori sa novim ruskim udarima, rekao je u emisiji kanala „Velt“ nemački novinar Paul Ronchajmer.
- U Kijevu strahuju da neće biti raketa za PVO - rekao je on i dodao da u Ukrajini nema dovoljno ni raketa za sistem „patriot“.
Ima sve više informacija da nema dovoljno raketa za taj sistem, što je direktno posledica situacije u Kongresu SAD koji ni do dan danas odobrio novac, naveo je novinar.
Preporučujemo
IZIGRANI ZBOG UKRAJINE: Šešelj o prevari koja je članicu EU bacila na kolena (VIDEO)
23. 01. 2024. u 17:46
PRVI SNIMCI VELIKOG RUSKOG NAPADA: Rakete letele na Kijev i Harkov (VIDEO)
23. 01. 2024. u 08:30
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (5)