PRESUDIO BABI ZBOG 100 EVRA? Sin ubijene otkrio uznemirujuće detalje zločina u Kotežu (FOTO)
U KOTEŽU se danas dogodio strašan zločin.
Foto: N. Skenderija
Naime, David D. (24) više puta je ubo nožem svoju babu Desanku D. (70).
Kako nam je rekao sin ubijene Desanke, a Davidov otac, ubistvo se dogodilo danas oko 16 časova.
- David je došao kod bake, možda drugi ili treći put u životu i tražio joj pare, 50 ili 100 evra. Ona žena živi od male penzije, odakle joj toliko novca. Izbo ju je na oči sestrića koji je tu ležao i nije mogao da joj pomogne, jer je prikovam za krevet zbog neke ranije povrede. On me zvao i preko telefona sam čuo kako ovaj ubada majku i kako vrišti - rekao je sin ubijene Desanke, otac Davida.
On dodaje da David nikad nije živeo s njim, te da je narkoman i uvek bi ga zvao samo da bi tražio pare za drogu
BONUS VIDEO - ZAPALIO SE AUTOMOBIL U POKRETU: Incident na Zvezdari, u Ulici Milana Rakića
Preporučujemo
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (2)