BEOGRAĐANIN POGINUO KOD NIKŠIĆA: Motociklista preminuo od povreda posle sudara sa golfom
U MESTU Trubjela, petnaestak kilometara od Nikšića, na magistralnom putu Nikšić-Vilusi, došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj je poginuo M. V. (49) iz Beograda.
Foto Uprava policije
Do nesreće je došlo oko 11.30 časova, kada su se sudarili motocikl, kojim je upravljao Beograđanin, i "Golf II", za čijim upravljačem se nalazio V. I. (64) iz Nikšića.
- Jedno lice je smrtno stradalo, saobraćaj je u prekidu - saopštili su iz Operativno komunikacionog centra (OKC) Uprave policije, pišu Vijesti.
Uviđaj je u toku, a obavljaju ga tužiteljka Osnovnog državnog tužilaštva (ODT) Nikšić Vjera Mićunović uz prisustvo veštaka saobraćajne struke i službenika policije nikšićkog Centra bezbjednosti.
BONUS VIDEO:
OBILNE PADAVINE U KRALjEVU: Nivo Ibra u porastu
(Vijesti)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu "Ja volim Srbiju": "Tako su stajale stvari..."
VEST da bi glumica Mirka Vasiljević od septembra mogla da preuzme voditeljsku ulogu u kvizu "Ja volim Srbiju", umesto dosadašnje voditeljke Dragane Kosjerine, izazvala je veliku pažnju javnosti.
05. 07. 2026. u 21:54
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)