TRAGEDIJA U BEČEJU: Strujni udar ubio mladića!
JOVAN Marić (27) iz Bečeja, poginuo je nesrećnim slučajem od posledica strujnog udara desetak metara od kuće u kojoj je živeo.
Depositphotos
Tragedija se dogodila kada se Jovan vraćao sa posla iz treće smene iz fabrike u Bečeju. Njega je dovezao drug i ostavio desetak metara od kuće.
Velika tragedija rastužila je žitelje Bečeja, koji sa nevericom pričaju o detaljima mladićeve pogibije.
– Jovan je krenuo ka kući, napravio par koraka i zagazio u baru u kojoj je bila žica od struje, koja se otkinula sa stuba i jednim delom pala u vodu. Te noći bilo je je jako nevreme i kiša je neprestano padala. Verovatno zbog mraka nije video i zakačio je žicu telom. Došlo je do strujnog udara i mladić je na mestu, nažalost, stradao. Mnogo nam je žao. Bio je divno i uzorno dete – priča komšija nastradalog Jovana.
Bečej ne pamti ovakvu tragediju u kojoj je jedan mladi život naprasno izgubljen bizarnim sticajem okolnosti. Mladićeve bliske prijatelje i rođake Jovanova nesreća ostavila je u suzama i neverici. Mladić je jedno od petoro dece porodice Marić. Iza sebe je ostavio neutešne roditelje, tri sestre i brata. Sahranjen je u četvrtak na groblju u Bečeju.
(Informer)
Preporučujemo
HAOS NA ULAZU U NOVI SAD: Uleteo u kružni tok, udario u banderu pa se prevrnuo (VIDEO)
27. 08. 2021. u 18:14
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (1)