UHAPŠEN SRBIN (19) U MAĐARSKOJ: Osumnjičen da je krijumčario migrante
DRŽAVLjANIN Srbije star 19 godina uhapšen je u Mađarskoj zbog sumnje da je krijumčario ilegalne mgrante.
Foto: EPA
On je uhapšen prošle noći, nakon što je u mestu Kišzombor, u blizini mađarsko-srpsko-rumunske tromeđe, policijska patrola kontrolisala "reno megan" srpskih registarskih oznaka.
U automobilu je zatečen 19.godišnji vozač iz Srbije i četvorica stranaca bez validnih dokumenata za boravak u Mađarskoj.
Prilikom saslušanja migranti su se izjasnili da su sirijskog porekla.
Protiv srpskog državljanina pokrenut je krivični postupak zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo trgovine ljudima, navode u policijskoj kapetaniji županije Čongrad-Čanad.
Za to krivično delo u Mađarskoj je zaprećena kazna od jedne do pet godina zatvora, uz otežavajuće okolnosti, od 5 do 15 godina.
Za organizatore takvih nezakonitih aktivnosti, predviđeno je od 10 do 20 godina zatvora.
Preporučujemo
ZAPLENjENO 750 KILOGRAMA MARIHUANE: U Doljevcu uhapšene tri osobe (FOTO)
08. 12. 2021. u 12:41
UHAPŠEN OSUMNjIČENI ZA UBISTVO KOD KRUŠEVCA: Pronađen i pištolj
07. 12. 2021. u 18:01
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)