KAVČANI SPREMALI UBISTVO ABAZOVIĆA: Šokantne tvrdnje iz MUP-a Crne Gore
26. 04. 2021. u 16:46
POJAČANO je obezbeđenje Dritana Abazovića jer postoje indicije da su pripadnici kavačkog kriminalnog klana spremali likvidaciju potpredsednika Vlade.
Povezane vesti
VERUJEMO U NAŠ RAD: MUP Crne Gore posle odluke o puštanju "kavčana" na slobodu
PAR sati posle puštanja na slobodu pripadnika "kavačkog klana" iz Kotora "tvitovao" je MUP Crne Gore.
23. 04. 2021. u 18:08
PUŠTANJE "KAVČANA" DOKAZ KOLIKO JE DF U PRAVU: Andrija Mandić povodom odluke Višeg suda u Podgorici
PUŠTANjE na slobodu članova Kavačkog klana je još jedan dokaz koliko je DF bio u pravu kada je predložio izmene tužilačkih zakona.
23. 04. 2021. u 17:49
TAKTIKA CRNE GORE - HUMOROM PROTIV MAFIJE: Dritan se pravda zbog puštanja Kašćelana i "kavčana", Medojević kritikuje Vladu
ODLUKA podgoričkog Višeg suda da ne odredi pritvor Slobodanu Kašćelanu i ostale uhapšene članove kavačkog kriminalnog klana, pokazuje koliko ima smisla rad nove vlasti na izmenama zakona, kazao je potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović, posle javne debate o Nacrtu izmena zakona o državnom tužilaštvu.
23. 04. 2021. u 16:07
KAŠĆELANA PUŠTAJU NA SLOBODU: Nema pritvora za uhapšene "kavčane"
U CRNOJ Gori još jedna propala akcija Sektora za borbu protiv kriminala i Specijalnog državnog tužilaštva.
23. 04. 2021. u 14:24
UHAPŠEN GORAN PANTOVIĆ: Osumnjičen za ubistvo Ašanina- Obe strane imale poslovne veze sa vrhom kavačkog klana
Goran Pantović (43), iz Herceg Novog, koji je u nedelju oko 14 sati ubio vlasnika motela ''Krstac'' Zorana Ašanina (55), posle zajedničkog ručka koji su imali u ovom objektu.
26. 04. 2021. u 10:35
Najnovije iz rubrike
DIVA KOJA POMERA KONTINENTE: Nikšićanka Gordana Sarić, profesorka francuskog i latinskog, prigrlila i Oskar popularnosti
TEK što se prošle godine u Meksiku preko Akademije visoke inteligencije našla u društvu 50 nezaboravnih dama planete, jer je njen život "stub kulture savremenog sveta", potom nagrade "Božanska žena" u Senatu Rima, kao i počasne nagrade "Naji Naman" u Libanu za celokupno stvaralaštvo u konkurenciji od 4.371 pesnika iz 92 zemlje, te Nagrade za izvrsnost u Modeni, uz titulu ambasadorke mira i Dijamantnu diplomu u Rusiji, Nikšićanka Gordana Sarić prigrlila je i Oskar popularnosti!
05. 01. 2026. u 12:47V.K.
VLAST NE ČUJE NJEGOŠEV ZAVET: Dan osnivanja prestonice Cetinje obeležile poruke gradonačelnika da neće biti obnove kapele na Lovćenu
DAN osnivanja prestonice Cetinje obeležile su poruke gradonačelnika da neće biti obnove kapele na Lovćenu. Dok većinska Crna Gora slavi Lovćen, Njegoša i njegovu zavetnu crkvu na Jezerskom vrhu, lokalna vlast u Cetinju povodom Dana prestonice, kroz reči gradonačelnika Nikole Đuraškovića (SDP) poručuje da Lovćen nije prostor za "predosećaje" i zavete koji služe "tuđim interesima", misleći očigledno na Srbiju.
05. 01. 2026. u 05:00V.K.
CRNU GORU ČEKA OPASNO NEVREME: Najavljena obilna kiša uz jak vetar - na snazi crveni meteoalarm
U CRNOJ Gori će sutra na području cele zemlje biti na snazi crveni meteoalarm, a meteorolozi su najavili obilnu kišu, jak vetar i grmljavinu, javili su danas crnogorski mediji.
04. 01. 2026. u 17:24
KOD SPOMENIKA LOVĆENSKA VILA, ODATA POČAST STRADALIMA U DVA ZLOČINA NA CETINJU Nevine ubijenih 23 zaslužuje spomenik
TUŽNO je bilo prvog januarskog dana na Cetinju. Sveće i cveće kod spomenika Lovćenska vila u znak sećanja na 13 nevinih žrtava, među kojima i dvoje dece, koje je prošle godine na taj dan ubio Aleksandar Aco Martinović.
02. 01. 2026. u 20:00V.K.
IZUZETNO RETKA POJAVA: U Podgorici od jutros pada sneg
U PODGORICI od jutros pada sneg, što je izuzetno retka pojava za crnogorski Glavni grad.
02. 01. 2026. u 09:12
Ara
26.04.2021. 18:00
A mila ?
mile
26.04.2021. 19:46
Нисте ви у стању ништа да урадите.Криминалци држе конце у рукама.Правосуђе је нула као и полиција.По чему је неко криминалац а ослобођен затвора то само у држави где влада безакоње.
Moma
26.04.2021. 20:03
Удар на државу.