UZNEMIRUJUĆI SNIMAK SA CETINJA: Pripadnici Hitne pomoći nose ranjene (VIDEO)
NOVI uznemirujući video snimak stiže sa Cetinja, na kom se vidi kako pripadnici Hitne pomoći ukazuju pomoć ranjenima, dok je policija blokirala celo mesto.
Foto: Printskrin Youtube - MediaBiro
U pucnjavi koja se danas dogodila u Crnoj Gori, kada je Vuk Borilović (34) otvorio vatru na sugrađane, ubijeno je prema poslednjim informacijama najmanje 11 osoba, među kojima su i deca.
U toku je uviđaj policije, a na internetu su se pojavili novi snimci na kojima se vide kako pripadnici Hitne pomoći nose ranjene ljude.
BONUS VIDEO: Drama u Crnoj Gori
Preporučujemo
POZVAO PODSTANARA I REKAO JEZIVU REČENICU: Rođaka otkrila detalje masakra na Cetinju
12. 08. 2022. u 20:13
"PUCAO JE NASUMIČNO NA LjUDE": Jeziva ispovest Cetinjanina nakon masakra
12. 08. 2022. u 19:40
SPREMA SE VELIKI SUKOB? OGLASILO SE MINISTARSTVO: Na stolu plan evakuacije turista u slučaju rata
IZRAELSKO Ministarstvo turizma saopštilo je danas da je pripremilo plan za evakuaciju oko 42.000 turista koji se trenutno nalaze u Izraelu, ukoliko zemlja bude primorana da zatvori svoj vazdušni prostor zbog straha od novog sukoba sa Iranom.
26. 01. 2026. u 14:07
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)