O VEŠTAČKOJ INTELIGENCIJI: Izložba u Blok galeriji na Novom Beogradu
IZLOŽBA autorke Jovane Subašić - Yolebrat, pod nazivom "Veštačka inteligencija - Kreator ili plagijator", biće otvorena sutra, 28. februara, od 19 časova, u novobeogradskoj Blok galeriji, Jurija Gagarina 221. Izložbu će sugrađani moći da pogledaju do 12. marta 2025.
GO Novi Beograd
Jovana Subašić - Yolebrat angažovana je kao istraživač na grafičkom odseku Fakulteta likovnih umetnosti u Beogradu i uporedo je aktivna u domenu ilustracije i grafičkog dizajna. Dobitnik je priznanja Univerziteta umetnosti u Beogradu za najboljeg diplomiranog studenta Fakulteta likovnih umetnosti školske 2020/2021. godine, kao i Nagrade "Boško Karanović" Fakulteta likovnih umetnosti za grafiku 2019. godine. Radove je izlagala na više nacionalnih i međunarodnih studentskih i umetničkih izložbi.
Preporučujemo
UMRLO VIŠE ŽENA: Statistika o preminulima u Beogradu, evo kada je smrtnost bila najveća
11. 03. 2026. u 12:11
ČITALAČKA ZNAČKA U OBRENOVAČKOJ BIBLIOTECI: Igra senkama, zabava, veštine
10. 03. 2026. u 19:14
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)