PALMA O OPTUŽBAMA: Svi koji su navedeni kao akteri tog lažnog dela već su saslušani, ostalo je još troje četvoro da se sasluša
30. 04. 2021. u 15:19
OD samog početka su lagali i do sada su sve slagali u lažnom slučaju koji je Đialsova radnica Marinika Tepić pokrenula protiv mene.
Povezane vesti
PALMI I MARINIKI POZIV U POLICIJU: Tužilac naložio sakupljanje podataka o navodnom podvođenju žena u Jagodini
PO nalogu Višeg javnog tužilaštva u Jagodini, a povodom tvrdnji potpredsednice SSP Marinike Tepić da je predsednik Skupštine opštine Jagodine i lider JS Dragan Marković Palma odgovoran za podvođenje žena i devojaka, policija u narednom periodu treba da ispita sve osobe pomenute u tom slučaju.
23. 04. 2021. u 08:00
KRIVIČNA PRIJAVA PROTIV MARINIKE TEPIĆ: 393 žene zaposlene u javnom sektoru u Jagodini podnele tužbu
OSNOVNOM javnom tužilaštvu u Jagodini danas su predate 393 krivčne prijave protiv Marinike Tepić, od strane žena zaposlenih u javnom sektoru u Jagodini.
22. 04. 2021. u 16:17
DAČIĆ ODGOVORIO MARINIKI: Prestanite sa lažima i podmetačinama! Kada bi optužili nekoga iz opozicije bilo bi - politička nameštaljka!
LIDER SPS Ivica Dačić, govoreći o optužbama protiv Dragana Markovića Palme, naglasio je da nikada nije učestvovao ni na kakvim okupljanjima u tajnosti, već, kako kaže, samo pred očima desetina i stotina ljudi, ne samo u Jagodini, nego i nigde drugde.
21. 04. 2021. u 19:16
PALMA POZVAO ĐILASA I MARINIKU NA POLIGRAF: Ukoliko neko od nas ne prođe, ide odmah u zatvor!
DRAGAN Marković Palma na sednici Skupštine govorio je o optužbama na njegov račun koji je iznela Marinika Tepić.
21. 04. 2021. u 11:54
ĐILASOV "SVEDOK" JURIŠAO I NA RTS: Tužilac formira predmet posle optužbi o podvođenju u Jagodini, Dragan Marković poručuje da je sve laž
BIO sam u Višem tužilaštvu u Jagodini i tražim da se ispitaju svi navodi Marinike Tepić i "zaštićenog svedoka", koji se navodno plaši, a ulazi u RTS i silom razbija vrata sa Đilasom.
20. 04. 2021. u 21:07
Najnovije iz rubrike
uživoVUČIĆ U DOMU GARDE NA TOPČIDERU: Referisanje o rezultatima analize stanja i sposobnosti Vojske Srbije za 2025. (VIDEO)
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić prisustvuje referisanju o rezultatima analize stanja, operativnih i funkcionalnih sposobnosti Vojske Srbije za 2025. godinu u Domu Garde na Topčideru.
29. 01. 2026. u 09:06
BLOKADERSKI MEDIJI OBJAVILI: Rektor Đokić prvi na takozvanoj "studentskoj" listi - kandiduje se na izborima?!
U BLOKADERSKOM jurišu na fotelje izdvojilo se sada jedno ime. Naime, blokadesrska glasila ističu da bi rektor Beogradskoga univerziteta, Vladana Đokića mogao da bude kandidat takozvane "studentske" liste.
29. 01. 2026. u 08:39
OPET USTAŠKO DIVLJANJE: Hrvatski rukometaši pevali Tompsona, slavili one koji su ubijali Srbe
ONO što se poslednjih godina dešava više nije „incident“, niti „emocionalno slavlje“. Reč je o sistematskom i sve otvorenijem vraćanju ustaške ideologije u javni prostor, ovoga puta pod plaštom sporta i nacionalne euforije. Oni odaju počast i slave ljude koji su napravili Jasenovac, koji su ubijali Srbe gde god su stigli - i u Jadovnu, Prebilovcima, Pagu, odaju počast onima koji su držali logore za srpsku decu i utrkivali se ko će na monstruozniji način da ih ubija.
29. 01. 2026. u 07:34 >> 07:46
VUČIĆ U DOMU GARDE NA TOPČIDERU: Referisanje o rezultatima analize stanja, operativnih i funkcionalnih sposobnosti Vojske Srbije za 2025.
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić danas prisustvuje referisanju o rezultatima analize stanja, operativnih i funkcionalnih sposobnosti Vojske Srbije.
29. 01. 2026. u 07:37
LOV NA SRPSKI NAROD: Sud BiH izjednačio kažnjavanje gestova i ratnih zločinaca
PRVOSTEPENOM presudom Suda BiH, po kojoj je sudija Sena Uzunović osudila Miodraga Malića na tri godine zatvora jer je, na opozicionom mitingu u Banjaluci, podigao tri prsta i držao fotografije Radovana Karadžića i Ratka Mladića, takozvani pravosudni organi BiH otvaraju lov na Srbe. Jer, činjenice sve govore - naše sunarodnike, eto, kažnjavaju sa čak tri godine zatvora zbog fotografija i tri prsta, dok Bošnjacima istu dužinu kazne dosuđuju za ratne zločine nad Srbima u proteklom ratu u BiH.
29. 01. 2026. u 07:10
Komentari (0)