OČAJNI BLOKADERI POTPUNO PRSLI: Više ni mi ne znamo šta radimo (VIDEO)
BLOKADERI su toliko očajni da ne znaju ni zašto prelaze pešački prelaz neprestano.
Foto: Printskrin
Na postavljeno pitanje šta ih motiviše da prelaze pešački prelaz neprestano, blokader je odgovorio da ne zna i da je to neki vid bunta.
- Ne znamo ni mi šta radimo eto, ostao nam je pešački prelaz kao krajnja opcija izražavanja bunta - rekao je blokader.
Preporučujemo
Najveći mrzitelj Srbije iz Sarajeva huška blokadere na državni udar! (VIDEO)
07. 07. 2025. u 10:58
ZA BLOKADU SPREMNI: Dekan FDU doveo ustaše da blokiraju fakultet (VIDEO)
07. 07. 2025. u 10:37
SVI MOSTOVI PROHODNI: Blokaderi usred noći promenili plan šta će blokirati (FOTO)
07. 07. 2025. u 07:19
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)