SVAKO KO DRŽI DO SEBE, SAM ĆE DONETI ODLUKU: Vučić odgvorio Antonijeviću o pritiscima na birače

PREDSEDNIK Vučić je prokomentarisao tvrdnje Antonijevića o pritiscima na birače, ističući da ne zna da to postoji.

СВАКО КО ДРЖИ ДО СЕБЕ, САМ ЋЕ ДОНЕТИ ОДЛУКУ: Вучић одгворио Антонијевићу о притисцима на бираче

Foto: Printskrin TV Prva

- Ne mogu da dopustim mogućnost da je neko na mene ili moje prijatelje uticao na takav način. Svako ko drži do sebe će sam da donosi odluku u skladu sa interesima zemlje, svoje porodice i svojim. Ali hvala što ste to rekli, pošto od svega što ste rekli nismo čuli ništa konkretno. To je kao kada neki mediji napadaju druge da nisu slobodni - rekao je on.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

SRBIJA JE VEĆ „PRESUDILA“: Ovaj igrač osvaja Zlatnu kopačku, Ronaldo na kvoti 22, a evo gde je Mesi