MINISTARKA POPOVIĆ: Marković izjavom o "krvavom scenariju" pokazuje nemoć opozicione elite
IZJAVA reditelja Gorana Markovića u kojoj predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću predviđa „sudbinu“ nekadašnjeg predsednika Rumunije Nikolaja Čaušeskua kroz „krvav scenario“, pokazuje samo nemoć takozvane opozicione elite koja na tandenciozan način pokušava da u javnom mnjenju formira sliku o potrebi da se narodne mase pokrenu na „pogrešan način“ - rekla je ministarka pravde Maja Popović.
Maja Popović
- Umesto da zagovara demokratski politički diskurs i pozove građane da na izborima promene vlast, Marković na perfidan i manipulativan način pod geslom „umetničke slobode i slobode govora“ pokušava da „podseti“ građane na mogućnost da se vlast može menjati i nasiljem.
Kao ministar pravde ističem da se vlast može osvojiti na izborima, odnosno izbornom voljom građana, a nikako nasiljem. S toga oštro osuđujem takvo politikanstvo - rekla je Popović.
Preporučujemo
ANAMNEZA BOLESTI GORANA MARKOVIĆA! Kisić Tepavčević o pretnjama predsedniku Vučiću
17. 12. 2021. u 14:51
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (1)