Uz pretnju pištoljem opljačkao prodavnicu, odneo 1.205.000 dinara
26. 09. 2019. u 12:50
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu
Foto ilustracija: D. Milovanović
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su D. M. (36) zbog sumnje da je počinio više krivičnih dela razbojništvo.
Sumnja se da je prošle godine iz iste prodavnice u Borči, uz pretnju pištoljem, u dva navrata od radnica oduzeo ukupno oko 1.205.000 dinara.
PROČITAJTE JOŠ - POSLE ZLOČINA U KOTEŽU: Stefan i dalje kritično
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.
UZ PRETNjU NOŽEM PLjAČKAO KIOSKE
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su N. J. (26) zbog sumnje da je počinio više krivičnih dela razbojništvo i razbojnička krađa.
Sumnja se da je on na teritoriji Vračara i Palilule, maskiran i uz pretnju nožem, u više navrata od radnica iz kioska oduzeo novac, kao i da je iz jednog marketa u Novom Beogradu od radnice oduzeo 15.000 dinara.
Kako se sumnja, on je na ovaj način sebi pribavio oko 100.000 dinara koje je koristio za lične potrebe.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.