"VOJNICI" FAVORITI PROTIV "STARE DAME": FKSB - UTA
IZABRANICI Iliea Poenaura gostuju gigantu iz Bukurešta u meču 14. kola rumunske Lige 1.
Foto: EPA-EFE/HUGO DELGADO
FKSB na prethodne dva utakmice u prvenstvu ima isto toliko pobeda, poslednju za vikend na gostovanju Petrolulu (2:0). To je popularnim "vojnicima" tek treći trijumf posle 11 odigranih kola. Domaćin se nalazi na 13. poziciji na tabeli sa 14 bodova ali i dva meča manje u odnosu na druge rivale.
U minulom međusobnom duelu dva kluba FKSB je bio bolji rezultatom 2:1. "Vojnici" su favoriti pred svojim navijačima u Bukureštu, i očekujemo da ostvare treći uzastopni trijumf u prvenstvu.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"CRNO-BELI" IGRAJU SJAJAN FUDBAL: "Brđani" šest utakmica bez poraza
16. 10. 2022. u 11:15
FERENCVAROŠ ARHIVIRAN: "Crveno-beli" idu na noge razigranim Kragujevčanima
16. 10. 2022. u 08:46
U ŠPANIJI "EL KLASIKO", U FRANCUSKOJ "LE KLASIK": Megdan PSŽ-a i Marselja po 103. put
16. 10. 2022. u 11:08
"BRAĆA SRBI!" Rusija oduševljena, stigla joj fantastična vest iz Beograda
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Rusija zove "specijalna vojna operacija", Rusi su bili na meti brojnih sankcija. Međutim, najnovije vesti iz Ruske Federacije su takve - da im je Srbija u centru pažnje.
14. 05. 2026. u 20:18
PRELOMNI TRENUCI ISTORIJE: Kako Donald Tramp spasava Crvenu zvezdu i Partizan?
Najnovije vesti vezane za KK Crvena zvezda, KK Partizan ali i ne samo te evropske klubove stižu iz Amerike. Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, za to se pobrinuo.
14. 05. 2026. u 21:35
JANIK SINER "ZGROMIO" NOVAKA ĐOKOVIĆA! Istorija na mastersu u Rimu! Svi su mislili da je ovo nemoguće, ali - desilo se
Novak Đoković je izgubio na početku mastersa u Rimu, a na tom teniskom turniru iz ATP masters serije 1000 danas se desilo nešto što je mislio da se nikada neće dogoditi.
14. 05. 2026. u 15:02
Komentari (0)