DRŽAVA MORA DA REAGUJE NA KRŠENJE ZAKONA: Direktor Policijske akademije poziva građane na nezakonito okupljanje (FOTO)
DIREKTOR Policijske akademije Boban Šaranović krši zakon i poziva građane na okupljanje koje nije prijavljeno i kojim se krši i zakon i mere NKT-a.
Foto: Depozitfotos
Skandalozno je ovakvo ponašanje državnog službenika koji javno poziva na kršenje zakona.
Umesto da bude, kao državni funkcioner, u službi zakona, on svesno poziva na kršenje, zbog čega mora biti sankcionisan.
Jasno je da će nadležni, morati, da reaguju na ovakva očigledna kršenja zakona sa najviših državnih instanci koji su se izgleda poistovijetili sa državom, vjerujući da mogu da krše zakon i da ne odgovaraju.
Prvana država će odmah morati da se, po zakonu, obračuna sa svima onim koji su ovih dana svjesno pozivali na kršenje zakona, skrivajući se iza funkcije.
Direktor Policijske akademije je sam sebe već kandidovao da krivično odgovara za kršenje zakon.
Foto:Printskrin
(Borba)
Preporučujemo
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)