ZAMENA KOTLA ZA GREJANJE: Rekonstrukcija kotlarnice škole u Šišavi

Osnovna škola „Braća Milenković“ u vlasotinačkom selu Šišava dobiće kotao na pelet namenjen grejanju ove ustanove. Za rekonstrukciju postojeće kotlarnice opredeljeno je nešto više od 4,5 miliona dinara.

ЗАМЕНА КОТЛА ЗА ГРЕЈАЊЕ: Реконструкција котларнице школе у Шишави

foto: OU Vlasotince

Lokalna samouprava je celokupan iznos dobila na konkursu Ministarstva zaštite životne sredine. Predsednik opštine Bratislav Petrović ističe da je postojeći kotao, star 14 godina, procurio i da je, posle više popravki, došlo vreme da bude zamenjen.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

VIŠE OD MEDALJE: Olimpijski duh koji inspiriše generacije