UPOZORENJE ZA PROLAZNIKE: U centru Požarevca otpadaju delovi fasade

Dušanka Novković

20. 03. 2024. u 10:01

U Ulici 15. oktobar u centru Požarevca, na stambenoj zgradi postavljena su upozorenja za prolaznike zbog otpadanja delova fasade.

УПОЗОРЕЊЕ ЗА ПРОЛАЗНИКЕ: У центру Пожаревца отпадају делови фасаде

D.N.

Od kako su stanovi otkupljeni i stambene zgrade postale privatno vlasništvo, obaveza njihovih vlasnika je da se staraju o održavanju zajedničkih delova. Obnova fasade, kao i krova, predstavlja najveću investiciju za suvlasnike zgrade, ali rešenje moraju da nađu. U usprotnom, u slučaju da deo fasade ili krova padne i povredi prolaznike, biće dužni da isplate visoke odštete i kazne.

BONUS VIDEO - DR NOVOSTI: Kako biti emocionalno inteligentniji?


 


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

RUSIJA U NEVERICI: UEFA joj naprasno poslala milione evra, raduje se i Srbija!