SRBIN SRUŠIO ITALIJANA: Đere u četvrfinalu Kicbila
SRPSKI teniser Laslo Đere plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Kicbilu, pošto je danas pobedio Italijana Janika Sinera 6:4, 6:4.
Foto: EPA
Đere je posle sat i 19 minuta uspeo da trijumfuje protiv 74. tenisera sveta.
Naredni rival biće mu bolji iz duela u kom se sastaju Sebastijan Ofner i Dijego Švarcman.
Turnir u Kicbilu igra se na šljaci i za nagradni fond od 542.695 evra.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za četvrtak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
26. 03. 2026. u 06:59
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Evo šta je upravo uradio Rafael Nadal
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i jednog od najboljih koji se ikada bavio "belim sportom". Novak Đoković je na vrhu te liste, a njegov "prvi pratilac" i, uz Rodžera Federera, najveći rival, Rafael Nadal, danas je baš ponosan.
25. 03. 2026. u 20:06
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (1)