JANIK SINER PROTIV ENDIJA MARIJA: Trener Novaka Đokovića uskoro mu gleda u leđa (FOTO)

Јелена Симаиновић

17. 03. 2025. u 16:40

Janik Siner i Endi Mari proveli su isto vremena na vrhu ATP rang liste.

ЈАНИК СИНЕР ПРОТИВ ЕНДИЈА МАРИЈА: Тренер Новака Ђоковића ускоро му гледа у леђа (ФОТО)

Foto: Profimedia

Siner je, iako suspendovan, 17. marta započeo svoju 41. nedelju na vrhu muškog tenisa.

Time se izjednačio sa Endijem Marijem, koji je isto vremena bio prvi teniser planete, poslednji put u avgustu 2017. godine.

Italijan će uskoro preći trenera Novaka Đokovića, a napredak mu je neminovan s obzirom da njegovi rivali gube korak za njim iako je suspendovan.

Siner i Mari dele 14. mesto svih vremena sa pomenutom 41 nedeljom, a najbliže ispred njih su trenutno Gustavo Kuerten (43), Džim Kurijer (58), Stefan Edberg (72) i Lejton Hjuit (80).

Najviše nedelja na vrhu ATP liste ima Novak Đoković (428), a iza njega su Rodžer Federer (310) i Pit Sampras (286).

BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.

23. 04. 2026. u 20:00

Komentari (0)

KADA VEŠTAČKA INTELIGENCIJA NIJE SAMO “BUZZWORD” I ŠTA ZNAČI GRADITI SISTEME KOJI ZAISTA RADE