OVO ĆE DUGO PAMTITI: Novak Đoković dobio specifičan poklon od bugarske pevačice (FOTO)
Novak Đoković i Grigor Dimitrov odigrali su u Sofiji egzibicioni meč, a nakon njega vreme su proveli u druženju sa mnogim bugarskim zvezdama. Tamošnja pevačica Kamelija iskoristila je ovu priliku i poklonila srpskom teniseru jedan vrlo zanimljiv poklon.
FOTO: M. Vukadinović
Nakon meča Đoković i Dimitrov proveli su vreme u jednom bugarskom klubu, a Kamelija je tom prilikom poklonila teniserima ručno tkani panel Čiprovačke škole koja je stara 400 godina.
- Bugarska svest o identitetu na neki način počinje da vene. Zato sam prošle noći dala Grigoru i Novaku panel. Znate da sam iz Čiprovtija. Poklonila sam im panel - ručno tkan. To je kao artefakt. U Bugarskoj se počelo zaboravljati. Imamo istoriju. Na nama je da nastavimo, da budemo ponosni - rekla je tom prilikom.
Podsetimo, Đoković i Dimitrov su odigrali egzibicioni meč u Sofiji u humanitarne svrhe.
BONUS VIDEO: VELIKO HVALA: Teniska reprezentacija pozdravila publiku posle treninga
Preporučujemo
GDE JE ZVEZDA, A GDE DINAMO? Evo kako izgleda tabela posle prvog kola nove Lige šampiona
20. 09. 2024. u 08:15
POZNATO KO SUDI DERBI: On će deliti pravdu na meču Partizan - Crvena zvezda!
19. 09. 2024. u 22:41
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)